healy cihazı Healy Nedir?

Healy, Alman menşeli olup Time Waver markasının bir ürünüdür. Frekans teknolojileri dünyada özellikle Çin, Rusya, Almanya ve Japonya ağırlıklı piyasaya çıkmaktadır.

Farklı kliniklerde 15 yıl boyunca alınan binlerce sonuç ile elde edilmiş birikimler, farklı rahatsızlıklar ve sağlığı koruma adına hazırlanmış talepler doğrultusunda oluşturulmuş programlar içerir.

Healy Frekans Cihazı, teknoloji ile tıbbın birleşmesi sonucu oluşmuş dijital bir üründür.
On yıllardır kullanılan frekans teknolojilerinin en gelişmiş ve bireysel kullanıma yönelik olan taşınabilir halidir. 

Sağlığımızı korumak ya da var olan dengesizlikleri düzenlemek için hücrelerimizin ihtiyaç duyduğu frekansları mikro akım uygulama yöntemi ile verir. Cihazın tam olarak ne işe yaradığını anlamak için öncelikle hücre zarı gerilimi sürecini bilmek gerekir. 

Hücrelerimiz gerek yaşın ilerlemesi gerekse dışsal etkenler yüzünden hasar görür ve olması gereken ideal titreşim seviyesinden aşağılara düşerek görevlerini ifade edemezler. Bu şekilde artan bozulmuş hücreler organların ya da sistemlerin görevlerini yerine getirmesine engel olur. Bazen de hücreler bir süre sonra habis dediğimiz tümörlü hücreye dönüşerek ciddi rahatsızlıklara neden olur.

Sağlıklı hücre -70 mv akım olarak kabul edilen seviyede olurken hastalanan hücreler -30, tümörlü hücreler -20 seviyesine düşerler ve son olarak 0 seviyesinde hücre ölümü gerçekleşir.

İşte bu noktada cihazda yüklü olan programlarla yapılan taramalar düzenli frekans gönderiminde  hücrelerin ideal düzeylerine geri dönmesini sağlar. Kişinin yaşı ve beslenme şartlarına göre bu süre değişkenlik gösterir.

Organlar, sistemler ve diğer psikolojik durumlar için ideal frekans aralığı farklıdır. Healy’nin en önemli özelliği kişiden kişiye ihtiyacın da farklı olduğu gerçeğine göre hareket etmesidir. Her seansta o günkü durumunuza göre size farklı aralıklarla mikro akım sinyali gönderir.

Cihaz, sağlığı olumsuz etkileyecek herhangi bir özellik taşımaz.

Healy ile yapılan seanslar hastalığı iyileştirmek, tedavi etmek, hafifletmek, teşhis etmek veya önlemek için değil, enerjetik dengeyi desteklemek ve iyileşmeyi, canlılığı ve esenliği artırmak için tasarlanmıştır. 

HEALY REZONANS CİHAZININ BAŞLICA FAYDALARI